Klubové informace

7, Děkujeme všem rodičům, kteří se účastní a pomáhají při cyklistickém tréninku našich děti. Jsme za to velmi rádi. Musim ale upozornit, že je nutné, abychom všichni šli dětem přikladem a snažili se jim zafixovat podstatné věci, a to především bezpečnostní prvky (helma, bezpečna obuv...). Bez toho nelze na kole jezdit. Prosim proto zúčastněné rodiče kterých se to týká, používejte je. Přilba zachraňuje život a jezdit bez ní není frajeřina...

Děkuji, Broněk Friedl
 
Tréninky jen na horských kolech, tedy i v pondělí a ve středu. Místo standartdně v Blansku na přehradě nebo dle domluvy.

 

6, Od 28.3.2022

    - pondělí 17:00 - 18:30 atletický trénink, venkovní hříště ZŠ TGM Blansko

- středa 17:00 - 18:30 kolový trénink, areál Palavy, pod minigolfem

 

  4, Ještě poznámka pro rodiče, nejen pro Vracov. Nově máme k dispozici na zapůjčení, na vyzkoušení dvě dětská kola velikosti 20" a 24".
   Kdo chce tedy pořizovat nové kolo pro dítě a není si jistý velikostí, tak si může výše uvedená oddílová  kola bezplatně zapůjčit a   vyzkoušet. Zapůjčení je možné i do Vracova a na jakýkoliv trénink.

 

3, Pro naše členy máme možnost výhodného nákupu produktů fy. Tufo. Kdo má zájem zejména o pláště apod., může se obrátit na T.

Kuchaře.

 

1, Pro přihlašování na různé akce můžete používat přihlašovací formulář, nově přidán do menu vlevo zcela dolů.