Triatlon, aquatlon, duatlon

                        2017

16.9.2017
      Šlapanický triatlon - 5. kolo
 
Ondřej Vintr M 10-11 3. místo
Samuel Marek starší žáci 1. místo

 

2.7.2017
    ŽĎÁRSKÝ TRIATLON CLASSIC
 
Jakub Komárek      10-11 let     2. místo
Matyáš Kocman      10-11 let     4. místo
Tomáš Komárek      12-13 let     4. místo
Richard Stloukal      16-17 let     4. místo
 
25.6. 2017 Plecháček ACT leraK Blansko

do 9 let

Jméno Oddíl Plavání 50 m Kolo
2 km
Běh   800 m Celkový čas Celkové pořadí
Alexandr Kaniščev Bike sport Mohelnice 00:02:40 00:07:43 00:03:57 00:14:20 2
Jáchym Kuchař ACT leraK Blansko 00:03:04 00:07:51 00:05:28 00:16:23 5
Martin Dobčák ATK Šlapanice 00:03:35 00:07:53 00:05:24 00:16:52 6
Ondřej Ščudla SVČ Boskovice 00:02:22 00:07:24 00:04:30 00:14:16 1
Jiří Zavřel Moravec Team 00:02:49 00:07:03 00:05:32 00:15:24 4
Adam Ospalý Lelekovice 00:02:18 00:07:28 00:05:13 00:14:59 3
             
Aneta Bradáčová ACT leraK Blansko 00:03:25 00:08:57 00:05:23 00:17:45 5
Anna Pantůčková ACT leraK Blansko 00:03:16 00:08:21 00:05:52 00:17:29 3
Veronika Dobešová Bystřice pod Hostýnem 00:03:08 00:08:48 00:05:44 00:17:40 4
Justýna Novotná Moravec Team 00:02:41 00:08:09 00:04:49 00:15:39 2
Anna Ryšavá Elite sport Boskovice 00:02:26 00:08:04 00:04:00 00:14:32 1
Veronika Sedláčková Blansko 00:03:55 00:11:58 00:06:43 00:22:35 7
Michaela Pinková TJ Stadion Brno 00:03:21 00:10:48 00:06:26 00:20:35 6
             

10-11 let

Jméno Oddíl Plavání 100 m Kolo 3000 m Běh 1000 m Celkový čas Celkové pořadí
Jakub Komárek ACT leraK Blansko 00:03:23 00:09:50 00:05:12 00:18:25 2
Matyáš Kocman ACT leraK Blansko 00:03:45 00:10:33 00:06:38 00:20:56 4
Ondřej Vintr ACT leraK Blansko 00:03:39 00:09:39 00:05:00 00:18:18 1
Lukáš Müller ACT leraK Blansko 00:05:35 00:10:55 00:06:19 00:22:49 6
Lukáš Pink ATK Šlapanice 00:03:36 00:12:12 00:05:39 00:21:27 5
Kryštof Friedl ACT leraK Blansko 00:04:31 00:09:46 00:05:46 00:20:03 3
             
Nikola Bradáčová ACT leraK Blansko 00:03:15 00:09:34 00:05:07 00:17:56 1
Adéla Zavřelová Moravec Team 00:02:59 00:10:06 00:08:55 00:22:00 2
             

12-13 let

Jméno Oddíl Plavání 300 m Kolo 6000 m Běh 1800 m Celkový čas Celkové pořadí
Tomáš Komárek ACT leraK Blansko 00:07:41 00:16:13 00:09:21 00:33:15 1
Filip Kuchař ACT leraK Blansko 00:08:41 00:21:19 00:13:17 00:43:17 5
Jonáš Novotný HC Boskovice 00:09:39 00:20:13 00:11:08 00:41:00 4
Lukáš Plotěný ATK Šlapanice 00:08:15 00:23:28 00:12:10 00:43:53 6
Matyáš Charvát Elite sport Boskovice 00:07:55 00:20:35 00:11:04 00:39:34 3
Nikola Svobodník ATK Šlapanice 00:07:30 00:18:41 00:09:45 00:35:56 2
             
Adéla Kubínopvá Moravec Team 00:10:56 00:20:50 00:10:46 00:42:32 2
Emílie Ryšavá Elite sport Boskovice 00:07:42 00:20:08 00:12:06 00:39:56 1
             

11-15 let

Jméno Oddíl Plavání 300 m Kolo 6000 m Běh 1800 m Celkový čas Celkové pořadí
Tomáš Krupica ATK Šlapanice 00:06:02 00:19:03 00:09:27 00:34:32 1
             

 

 

28.05.2017

Duatlon - leraK
  Oddíl Vzdálenosti Čas Kategorie Pořadí
Anna Pantůčková ACT leraK Blansko 800/2000/800 18:34 do 9 let 1. místo
Aneta Bradáčová ACT leraK Blansko 800/2000/800 18:40 do 9 let 2. místo
Eliška Bartošová Šebrov 800/2000/800 19:37 do 9 let 3. místo
Tereza Pantůčková ACT leraK Blansko 800/2000/800 24:29 do 9 let 4. místo
Anežka Bartošová Šebrov 800/2000/800 24:52 do 9 let 5. místo
Veronika Sedláčková Blansko 800/2000/800 28:40 do 9 let 6. místo
           
Josef Kuchař ACT leraK Blansko 800/2000/800 15:31 do 9 let 1. místo
Martin Dobčák ATK Šlapanice 800/2000/800 16:29 do 9 let 2. místo
Jáchym Kuchař ACT leraK Blansko 800/2000/800 16:39 do 9 let 3. místo
Jonáš Mikulášek ACT leraK Blansko 800/2000/800 17:02 do 9 let 4. místo
Martin Kučera ACT leraK Blansko 800/2000/800 18:38 do 9 let 5. místo
           
Nikola Bradáčová ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 18:32 10 - 11 let 1. místo
           
Matěj Sedlačík ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 18:42 10 - 11 let 1. místo
Jakub Komárek ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 18:51 10 - 11 let 2. místo
Kryštof Friedl ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 20:08 10 - 11 let 3. místo
Matyáš Kocman ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 21:35 10 - 11 let 4. místo
Lukáš Müller ACT leraK Blansko 1000/3000/1000 22:01 10 - 11 let 5. místo
Lukáš Pink ATK Šlapanice 1000/3000/1000 22:31 10 - 11 let 6. místo
           
Tomáš Komárek ACT leraK Blansko 1800/4000/1000 23:27 12 - 13 let 1. místo
Nikola Slobodník ATK Šlapanice 1800/4000/1000 24:31 12 - 13 let 2. místo
Tadeáš Zouhar ACT leraK Blansko 1800/4000/1000 25:31 12 - 13 let 3. místo
           
Richard Stloukal ACT leraK Blansko 2000/5000/1800 30:32 14 - 15 let 1. místo
Tomáš Krupica ATK Šlapanice 2000/5000/1800 32:16 14 - 15 let 2. místo

 

23.4.2017
   Olomoucký duatlon mládeže 2017
 
Richard Stloukal      starší žáci 1. místo

 

8.4.2017
                     Aquatlon - leraK Blansko
 
Aneta Bradáčová       do 9. Let 3. místo
Jáchym Kuchař       do 9. Let 1. místo
Jakub Komárek       10 - 11 let 1. místo
Ondřej Vintr       10 - 11 let 2. místo
Matěj Sedlačík       10 - 11 let 3. místo
Nikola Bradáčová       10 - 11 let 1. místo
Tomáš Komárek       12 - 13 let 2. místo
Filip Kuchař       12 - 13 let 5. místo
Samuel Marek       14 - 15 let 1. místo
Iva Bednářová       14 - 15 let 2. místo

 

25.3.2017
                      Šlapanický aquatlon - 1. Kolo
 
Jakub Komárek                  M 10-11 3. místo
Ondřej Vintr                  M 10-11 6. místo
Kryštof Kovář                  M 12-13 1. místo

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

                        2016

 

6.11.2016
 
Aquatlon Olomouc
 
Jakub Komárek H 9 1. místo
Nikola Bradáčová Z 9 3. místo
Matyáš Kocman H 10 2. místo
Kryštof Kovář H 12 1. místo
Tomáš Komárek H 12 2. místo
Vojtěch Nejezchleb H 12 3. místo
Marek Samuel H 14 1. místo
Richard Stloukal H 14 2. místo

 

 

17.9.2016
 
Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 5. kolo
 
Jakub Komárek žáci 9 1. místo
Matyáš Kocman žáci 10 - 11 5. místo
Kryštof Kovář žáci 12 - 13 3. místo
Tomáš Komárek žáci 12 - 13 4. místo
Kateřina Šebková žáci 10 - 11 1. místo
Samuel Marek žactvo starší 1. místo

 

 

20.8.2016
 
duatlon Benátky
 
Jakub Komárek děti 9-10 let 1. místo
Tomáš Komárek děti 11-13 let 1. místo
Richard Stloukal děti 14-15 let 2. místo

 

 

6.8.2016
 
Královský triatlon Majetín
 
Jakub Komárek děti 9-10 let 2. místo
Tomáš Komárek děti 11-13 let 2. místo
Richard Stloukal děti 14-15 let 2. místo

 

 

12.6.2016
 
Blanenský plecháček - triatlon
 
Nikola Bradáčová do 9 let   1. místo  
Jakub Komárek do 9 let   1. místo  
Amálie Gottwaldová do 9 let   2. místo  
Josef Kuchař do 9 let   2. místo  
Jáchym Kuchař do 9 let   3. místo  
Lucie Gottwaldová do 9 let   4. místo  
Kateřina Šebková 10-11 let   1. místo  
Matěj Man 10-11 let   7. místo  
Ondřej Vintr 10-11 let   DNF  
Tomáš Komárek 12-13 let   2. místo  
Kryštof Kovář 12-13 let   4. místo  
Filip Kuchař 12-13 let   6. místo  
Filip Seneši 12-13 let   7. místo  

 

 

11.6.2016
 
Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 4. kolo
 
Jakub Komárek žáci 9 3. místo
Kateřina Šebková žáci 10 - 11 1. místo
Samuel Marek žactvo starší 1. místo

 

 

4.4.2016
 
Czechman Kid's Triatlon - Pardubice
 
Jakub Komárek 9 let   4. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   6. místo

 

 

21.5.2016
 
Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 3. kolo
 
Jakub Komárek                           žáci 9 3. místo
Kateřina Šebková                       žáci 10 - 11 1. místo
Kryštof Kovář                       žactvo mladší 1. místo
Tomáš Komárek                       žactvo mladší 3. místo
Samuel Marek                        žactvo starší 1. místo

 

 

16.4.2016
 
Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 2. kolo
 
Jakub Komárek                               žáci 9 1. místo
Ondřej Vintr                           žáci 10 - 11 6. místo
Tomáš Komárek                        žactvo mladší 2. místo
Nikola Bradáčová                               žáci 9 1. místo
Kateřina Šebková                          žáci 10 - 11 1. místo
Gabriela Kuncová                        žactvo starší 1. místo
Kristýna Trnková                        žactvo starší 2. místo

 

 

19.3.2016
 
Šlapanický aquatlon mládeže 2016, 1. kolo
 
Jakub Komárek                             žáci 9 1. místo
Ondřej Vintr                           žáci 10 - 11 6. místo
Tomáš Komárek                         žactvo mladší 3. místo
Kateřina Šebková                           žáci 10 - 11 1. místo