Horská kola

2018

 
15.9.2018
PDV - Knínice
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 80 m 4. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 80 m 5. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 900 m 3. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 900 m 5. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1200 m 5. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 3200 m 5. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 3200 m 6. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 3200 m 8. místo
Adrian Šváb   chlapci 9-10 let 3200 m 16. místo
Kryštof Friedl   chlapci 11-12 let 3800 m 9. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 3800 m 11. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 3800 m 12. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 3800 m 4. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 5700 m 3. místo
 
8.9.2018
PDV - Velenov
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 2. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 100 m 5. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 1400 m 5. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 1400 m 6. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1500 m 5. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 3600 m 2. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 3600 m 10. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 3600 m 14. místo
Kryštof Friedl   chlapci 11-12 let 5400 m 9. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 5400 m 10. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 5400 m 14. místo
Ondřej Vintr   chlapci 11-12 let 5400 m 15. místo
David Klimeš   chlapci 11-12 let 5400 m 16. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 5400 m 17. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 5400 m 4. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 6200 m 3. místo
 
5.9.2018
LELKOVADLO 2018
Jméno Rok nar. Čas Kategorie Pořadí kat. Pořadí ACT
David Vedra 1974 6:15 M40+ +1+ HOST
Tomáš Kuchař 1972 7:24 M40+ 1 3
Tomáš Komárek 2004 6:58 Děti 1 1
Jiří Pantůček 1977 8:00 M40+ 3,4 7,8,9
Nikola Bradáčová 2007 7:50 Děti 3 4
Kryštof Friedl 2007 8:48 Děti 6 12
Tadeáš Zouhar 2005 7:59 Děti 4 6
Kryštof Kovář 2004 7:16 Děti 2 2
Adrian Šváb 2009 10:56 Děti 11 20
Filip Kuchař 2004 8:11 Děti 5 10
Jáchym Kuchař 2009 11:22 Děti 12 22
Matěj Sedlačík 2006 9:24 Děti 7 13
Jakub Komárek 2007 9:52 Děti 9 16
Lukáš Kuchař 1977 8:00 M40+ 3,4 7,8,9
Radek Husák 1961 8:00 M50+ 1 7,8,9
Jonáš Mikulášek 2009 10:52 Děti 10 19
Pavel Zouhar 1975 7:54 M40+ 2 5
Matyáš Kocman 2006 12:16 Děti 13 25
Aneta Bradáčová 2010 9:47 Děti 8 15
Anna Pantůčková 2009 13:14 Děti 14 26
Jiří Mikulášek 1977 8:25 M40+ 5 11
Lukáš Müller 2007 12:06 Děti 12 23
Broněk Friedl 1969 9:57 M40+ 7 17
Blanka Kuchařová 1972 12:07 Z40+ 1 24
Radim Šváb 1975 11:15 M40+ 9 21
Jolana Husáková 2008 13:32 Děti 15 27
Jiří Komárek 1973 10:10 M40+ 8 18
Tereza Pantůčková 2011 15:46 Děti 16 28
Radovan Kolář 2011 17:32 Děti 17 29
Jiří Bradáč 1978 9:32 M40+ 6 14
 
25.8.2018
PDV - Boskovice
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 2. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 100 m 3. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 620 m 5. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 620 m 7. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1900 m 6. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 5600 m 2. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 5600 m 9. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 5600 m 11. místo
Adrian Šváb   chlapci 9-10 let 5600 m 12. místo
Lukáš Frýdek   chlapci 9-10 let 5600 m 13. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 5600 m 9. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 5600 m 14. místo
David Klimeš   chlapci 11-12 let 5600 m 18. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 5600 m 21. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 5600 m 5. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 6400 m 3. místo
Tadeáš Zouhar chlapci 13-14 let 6600 m 11. místo
 
11.8.2018
PDV - Buková
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 3. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 100 m 4. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 950 m 4. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 950 m 5. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1900 m 6. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 2500 m 2. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 2500 m 11. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 2500 m 13. místo
Lukáš Frýdek   chlapci 9-10 let 2500 m 18. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 5000 m 10. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 5000 m 11. místo
Ondřej Vintr   chlapci 11-12 let 5000 m 12. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 5000 m 13. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 5600 m 4. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 5500 m 4. místo
Tadeáš Zouhar   chlapci 13-14 let 5500 m 6. místo
Matěj Man chlapci 13-14 let 5500 m 7. místo
 
14.7.2018
PDV - Žďárná
               
Karolína Poláčková holky odrážedla 100 m 4. místo
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 6. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 1000 m 4. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 1000 m 6. místo
Tereza Pantůčková dívky 7-8 let 2000 m 15. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 5000 m 2. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 5000 m 9. místo
Lukáš Frýdek   chlapci 9-10 let 5000 m 10. místo
Adrian Šváb   chlapci 9-10 let 5000 m 13. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 5000 m 17. místo
Jáchym Kuchař   chlapci 9-10 let 5000 m 20. místo
Anna Pantůčková dívky 9-10 let 4000 m 8. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 5400 m 8. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 5400 m 9. místo
Ondřej Vintr   chlapci 11-12 let 5400 m 11. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 5400 m 14. místo
Tadeáš Zouhar chlapci 13-14 let 6600 m 10. místo
Filip Kuchař chlapci 13-14 let 6600 m 11. místo
Matěj Man chlapci 13-14 let 6600 m 12. místo

 

7.7.2018
PDV - Valchov
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 3. místo
Karolína Poláčková   holky odrážedla 100 m 5. místo
Karolína Poláčková   dívky do 6 let 1000 m 7. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 1000 m 8. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1200 m 9. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 3000 m 4. místo
Lukáš Frýdek   chlapci 9-10 let 3000 m 13. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 4500 m 11. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 4500 m 15. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 4500 m 16. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 4000 m 3. místo
Tadeáš Zouhar chlapci 13-14 let 6000 m 10. místo

 

23.6.2018
PDV - Protivanov
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 350 m 1. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 350 m 3. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 700 m 5. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 700 m 8. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1800 m 7. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 3000 m 3. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 3000 m 5. místo
Jáchym Kuchař   chlapci 9-10 let 3000 m 7. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 3000 m 12. místo
Jolana Husáková   dívky 9-10 let 3000 m 7. místo
Kryštof Friedl   chlapci 11-12 let 5000 m 8. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 5000 m 11. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 5000 m 12. místo
Ondřej Vintr   chlapci 11-12 let 5000 m 14. místo
Lukáš Müller   chlapci 11-12 let 5000 m 17. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 5000 m 2. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 6810 m 3. místo
Filip Kuchař chlapci 13-14 let 6810 m 11. místo
Tadeáš Zouhar   chlapci 13-14 let 6810 m 15. místo
Matěj Man chlapci 13-14 let 6810 m 16. místo

 

 

16.6.2018
Český pohár - Zadov
               
Aneta Bradáčová holky 7-8 let 600 m 26. místo
Nikola Bradáčová žákyně I 6600 m 22. místo
Kryštof Friedl žáci I 6600 m 69. místo
Jakub Komárek žáci I 6600 m 70. místo
Tomáš Komárek žáci II 9900 m 57. místo

 

9.6.2018
PDV - Kořenec
               
Pavlína Poláčková holky odrážedla 100 m 3. místo
Karolína Poláčková holky odrážedla 100 m 4. místo
Pavlína Poláčková dívky do 6 let 500 m 3. místo
Karolína Poláčková dívky do 6 let 500 m 5. místo
Vojta Horák chlapci 7-8 let 1500 m 18. místo
Aneta Bradáčová dívky 7-8 let 1500 m 5. místo
Tereza Pantůčková dívky 7-8 let 1500 m 10. místo
Josef Kuchař   chlapci 9-10 let 3000 m 3. místo
Dominik Poláček   chlapci 9-10 let 3000 m 8. místo
Jáchym Kuchař   chlapci 9-10 let 3000 m 11. místo
Jonáš Mikulášek   chlapci 9-10 let 3000 m 16. místo
Lukáš Frýdek   chlapci 9-10 let 3000 m 17. místo
Anna Pantůčková   dívky 9-10 let 3000 m 7. místo
Matěj Sedlačík   chlapci 11-12 let 4500 m 11. místo
Ondřej Vintr   chlapci 11-12 let 4500 m 12. místo
Jakub Komárek   chlapci 11-12 let 4500 m 15. místo
Nikola Bradáčová dívky 11-12 let 4500 m 5. místo
Tomáš Komárek chlapci 13-14 let 7500 m 2. místo
Filip Kuchař chlapci 13-14 let 7500 m 12. místo
Tadeáš Zouhar chlapci 13-14 let 7500 m 13. místo
Matěj Man chlapci 13-14 let 7500 m 14. místo

 

26.5.2018
Kolo pro život 4 - Orlík Tour Kooperativy
 
Tereza Pantůčková 6-7 let 4:33 5. místo
Jáchym Kuchař 8-9 let 9:43 16. místo
Anna Pantůčová 8-9 let 9:55 10. místo
Filip Seneši 12-13 let 15 km 14. místo
Tomáš Komárek 14-15 let 15 km 3. místo
Filip Kuchař Kadeti 14-16 Trasa C 29. místo
Pavel Seneši Muži 40-49 Trasa B 39. místo

 

JEKOLKA JEDOVNICE

 

Výsledky sobota -Časovka-Trail

Tadeaš Zouhar: 1. místo
Jolanka Husáková 5 místo
Lukáš Muller 8 místo
Radovan Kolář 12 místo
Karolína Poláčková 1. místo
Pavlína Poláčková 6. místo
Dominik Poláček   6 místo

Neděle- Cross country

Jolanka Husáková 5 místo
Radovan Kolář 10 místo
Lukáš Frýdek 10 místo
Karolína Poláčková 3. místo
Pavlína Poláčková 1. místo
Dominik Poláček   6 místo

Celkové pořadí za oba dny:

Jolanka Husáková - 4 místo
Radovan Kolář - 7 místo
Karolína Poláčková - 1 místo
Pavlína Poláčková - 4 místo
Dominik Poláček - 5místo

 

6.5.2018
Dětský Author Šela maraton Přerov
               
Aneta Bradáčová holky 2010 5600 m 7. místo
Anna Pantůčková holky 2009 5600 m 5. místo
Jáchym Kuchař   kluci 2009 5600 m 14. místo
Josef Kuchař   kluci 2008 5600 m 6. místo
Lukáš Frýdek kluci 2008 5600 m 12. místo
Nikola Bradáčová holky 2007 10000 m 1. místo
Kryštof Friedl   kluci 2007 10000 m 8. místo
Jakub Komárek   kluci 2007 10000 m 12. místo
Tadeáš Zouhar kluci 2004-05 10000 m 25. místo
Filip Kuchař kluci 2004-05 10000 m 16. místo
Tomáš Komárek kluci 2004-05 10000 m 4. místo
Kuchařovi Tomáš+Filip rodinný   8. místo
Kuchařovi Lukáš+Pepík rodinný   14. místo
Bradáčovi Jirka-Nikča   rodinný   22. místo
Frýdkovi Pavel+Lukin   rodinný   26. místo
Friedlovi Broňa +Kryštof rodinný   35. místo

 

5.5.2018
Český pohár - Brno
               
Aneta Bradáčová holky 7-8 let 600 m 21. místo
Josef Kuchař kluci 9-10 let 2400 m 16. místo
Jáchym Kuchař   kluci 9-10 let 2400 m 38. místo
Lukáš Frýdek   kluci 9-10 let 2400 m 45. místo
Nikola Bradáčová žákyně I 5000 m 22. místo
Kryštof Friedl žáci I 5000 m 62. místo
Jakub Komárek žáci I 5000 m 78. místo
Tomáš Komárek žáci II 7500 m 39. místo

 

28.4.2018
Kolo pro život 2 - Hustopeče
 
Tereza Pantůčková 6-7 let 5:18 3. místo
Jáchym Kuchař 8-9 let 10:19 6. místo
Anna Pantůčová 8-9 let 11:39 6. místo
Aneta Bradáčová   8-9 let 11:50 9. místo
Nikola Bradáčová 10-11 let 13:01 4. místo
Josef Kuchař 10-11 let 13:18 14. místo
Jakub Komárek 10-11 let 14:20 21. místo
Lukáš Frýdek 10-11 let 15:21 26. místo
Tadeáš Zouhar 12-13 let 20:58 7. místo
Filip Seneši 12-13 let 21:12 12. místo
Tomáš Komárek 14-15 let 22 km 2. místo
Tadeáš Zouhar 12-13 let 22 km 6. místo
Monika Seneši ženy Trasa D .
Jan Frýdek Muži 17-29 Trasa C 40. místo
Filip Kuchař Kadeti 14-16 Trasa C 13. místo
Pavel Seneši Muži 40-49 Trasa B 40. místo

 

2017

 

24.09.2017
PDV 15 - BOSKOVICE - FINÁLE
 
Vojta Horák do 6 let 650 m 6. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 1600 m 7. místo
Anna Pantůčová 7-8 let 1600 m 4. místo
Aneta Bradáčová   7-8 let 1600 m 9. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 2000 m 7. místo
Josef Kuchař 9-10 let 2000 m 9. místo
Jakub Komárek 9-10 let 2000 m 10. místo
Dominik Poláček 9-10 let 2000 m 12. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 2000 m 14. místo
Lukáš Müller 9-10 let 2000 m 15. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 2000 m 3. místo
Matěj Man 11 - 12 let 4400 m 14. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 4400 m 15. místo
Matyáš Kocman 11 - 12 let 4400 m 16. místo

 

16.9.2017
      PDV 14 - KNÍNICE
 
Vojta Horák do 6 let 900 m 6. místo
Tereza Pantůčková do 6 let 900 m 5. místo
Adrian Šváb 7-8 let 1200 m 8. místo
Anna Pantůčová 7-8 let 1200 m 3. místo
Aneta Bradáčová   7-8 let 1200 m 5. místo
Josef Kuchař 9-10 let 3200 m 7. místo
Jakub Komárek 9-10 let 3200 m 8. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 3200 m 10. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 3200 m 2. místo
Matěj Man 11 - 12 let 3800 m 7. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 3800 m 8. místo

 

9.9.2017
PDV 13 - VELENOV
 
Vojta Horák do 6 let 1050 m 10. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 1500 m 7. místo
Adrian Šváb 7-8 let 1500 m 8. místo
Josef Kuchař 9-10 let 3600 m 8. místo
Dominik Poláček 9-10 let 3600 m 9. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 3600 m 10. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 3600 m 14. místo
Lukáš Müller 9-10 let 3600 m 15. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 5400 m 10. místo
Matěj Man 11 - 12 let 5400 m 12. místo
Matyáš Kocman 11 - 12 let 5400 m 13. místo
Filip Kuchař 13 - 14 let 6200 m 11. místo

 

26.8.2017
            PDV 12 - BOŘITOV
 
Vojta Horák do 6 let 450 m 8. místo
Tereza Pantůčková do 6 let 450 m 6. místo
Dita Vintrová do 6 let 450 m 11. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 1250 m 4. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 1250 m 8. místo
Anna Pantůčová 7-8 let 1250 m 4. místo
Aneta Bradáčová   7-8 let 1250 m 10. místo
Jakub Komárek 9-10 let 3750 m 8. místo
Dominik Poláček 9-10 let 3750 m 11. místo
Lukáš Müller 9-10 let 3750 m 12. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 3750 m 13. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 3750 m 1. místo
Matěj Man 11 - 12 let 5000 m 8. místo
Matyaš Zouhar 11 - 12 let 5000 m 9. místo
Ondřej Vintr 11 - 12 let 5000 m 10. místo
Filip Seneši 11 - 12 let 5000 m 11. místo
Filip Kuchař 13 - 14 let 8010 m 9. místo
Marek Man masters II 21550 m 2. místo

 

19.8.2017
                  PDV 11 - KOŘENEC
 
Vojta Horák do 6 let 500 m 7. místo
Adrian Šváb 7-8 let 1500 m 7. místo
Aneta Bradáčová   7-8 let 1500 m 5. místo
Jakub Komárek 9-10 let 3000 m 6. místo
Dominik Poláček 9-10 let 3000 m 9. místo
Lukáš Müller 9-10 let 3000 m 10. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 3000 m 11. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 3000 m 3. místo
Filip Seneši 11 - 12 let 4500 m 12. místo
Richard Stloukal junioři a kadeti 16500 m 4. místo

 

12.8.2017
     PDV 10 - BUKOVÁ
 
Tereza Pantůčková do 6 let 600 m 2. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 1200 m 8. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 1200 m 13. místo
Anna Pantůčová 7-8 let 1200 m 3. místo
Aneta Bradáčová   7-8 let 1200 m 7. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 4000 m 5. místo
Josef Kuchař 9-10 let 4000 m 8. místo
Jakub Komárek 9-10 let 4000 m 10. místo
Lukáš Müller 9-10 let 4000 m 14. místo
Lukáš Frýdek 9-10 let 4000 m 15. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 4000 m 4. místo
Matěj Man 11 - 12 let 6000 m 9. místo
Matyaš Zouhar 11 - 12 let 6000 m 10. místo
Tomáš Komárek 13 - 14 let 4700 m 9. místo
Filip Kuchař 13 - 14 let 4700 m 13. místo
Richard Stloukal junioři a kadeti 14100 m 6. místo

 

5.8.2017
     PDV 09 - BENEŠOV
 
Dita Vintrová do 6 let 640 m 10. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 1150 m 4. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 3450 m 7. místo
Josef Kuchař 9-10 let 3450 m 10. místo
Jakub Komárek 9-10 let 3450 m 15. místo
Lukáš Müller 9-10 let 3450 m 18. místo
Ondřej Vintr 11 - 12 let 4050 m 13. místo
Matěj Man 11 - 12 let 4050 m 14. místo
Tomáš Komárek 13 - 14 let 7000 m 4. místo
Filip Kuchař 13 - 14 let 7000 m 10. místo
Richard Stloukal junioři a kadeti 12000 m 7. místo

 

08.07.2017
PDV 08 – VALCHOV
 
Vojtěch Horák do 6 let 750 m 4. místo
Tereza Pantůčková do 6 let 750 m 3. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 1.200 m 8. místo
Anna Pantůčková 7-8 let 1.200 m 2. místo
Aneta Bradáčová 7-8 let 1.200 m 9. místo
Jakub Komárek 9-10 let 3.000 m 9. místo
Dominik Poláček 9-10 let 3.000 m 12. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 3.000 m 3. místo
Matěj Man 11-12 let 4.500 m 11. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let 4.500 m 13. místo
Tomáš Komárek 13-14 let 8.000 m 10. místo

 

05.07.2017
PDV 07 – BŘEZOVÁ
 
Vojtěch Horák do 6 let 800 m 4. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 1.600 m 8. místo
Aneta Bradáčová 7-8 let 1.600 m 5. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 3.600 m 3. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let 6.000 m 8. místo
Matěj Man 11-12 let 6.000 m 11. místo
Tomáš Komárek 13-14 let 7.200 m 6. místo

 

1.7.2017
    PDV 06 - ŽĎÁRNÁ
 
Vojtěch Horák do 6 let 8. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 9. místo
Aneta Bradáčová 7-8 let 7. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 5. místo
Jakub Komárek 9-10 let 7. místo
Lukáš Müller 9-10 let 11. místo
Dominik Poláček 9-10 let 12. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 2. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 11. místo
Matěj Man 11 - 12 let 13. místo
Ondřej Vintr 11 - 12 let 14. místo
Matěj Sedlačík 11 - 12 let 16. místo
Tomáš Komárek 12 - 13 let 2. místo

 

24.6.2017
   PDV 05 - OKROUHLÁ
 
Vojtěch Horák do 6 let 5. místo
Tereza Pantůčková do 6 let 7. místo
Jáchym Kuchař 7-8 let 3. místo
Jonáš Mikulášek 7-8 let 8. místo
Anna Pantůčková 7-8 let 5. místo
Aneta Bradáčová 7-8 let 8. místo
Kryštof Friedl 9-10 let 5. místo
Jakub Komárek 9-10 let 9. místo
Dominik Poláček 9-10 let 15. místo
Lukáš Müller 9-10 let 16. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let 1. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 14. místo
Ondřej Vintr 11 - 12 let 15. místo
Matyáš Kocman 11 - 12 let 20. místo
Filip Seneši 11 - 12 let 21. místo
Tomáš Komárek 12 - 13 let 4. místo

 

8.4.2017
     PDV 04 - SPEŠOV
 
Vojtěch Horák     do 6 let 6. místo
Tereza Pantůčková     do 6 let 7. místo
Jáchym Kuchař     7-8 let 5. místo
Jonáš Mikulášek     7-8 let 6. místo
Anna Pantůčková     7-8 let 4. místo
Aneta Bradáčová     7-8 let 9. místo
Kryštof Friedl     9-10 let 4. místo
Josef Kuchař     9-10 let 10. místo
Jakub Komárek        9-10 let 11. místo
Lukáš Müller     9-10 let 17. místo
Nikola Bradáčová     9-10 let 3. místo
Jolana Husáková     9-10 let 13. místo
Matěj Man    11 - 12 let 10. místo
Matěj Sedlačík 11 - 12 let 11. místo
Tadeáš Zouhar 11 - 12 let 17. místo
Ondřej Vintr 11 - 12 let 18. místo
Matyáš Kocman 11 - 12 let 19. místo
Filip Seneši 11 - 12 let 20. místo
Tomáš Komárek 12 - 13 let 8. místo

 

22.4.2017
   Kolo pro život - Trans Brdy
 
Aneta Bradáčová      Žákyně 6 - 7 let 4. místo
Tereza Pantůčková      Žákyně 6 - 7 let 12. místo
Anna Pantůčková      Žákyně 8 -9 let 14. místo
Nikola Bradáčová      Žákyně 10 - 11 let 4. místo

 

8.4.2017
                   Žlutava
 
Jolana Husáková      předžačky 11. místo
Tadeáš Zouhar      mladší žáci 14. místo

 

1.4.2017
                      MTB - Morkovské bajk
 
Kryštof Frídl       10 - 12 let 15. místo / 37
Ondřej Vintr       10 - 12 let 18. místo / 37
Kryštof Kovář           27 km 14. místo / 80
Richard Stloukal           27 km 12. místo / 80

 

2016

9.10.2016
              Pells Soběšická Mulda
 
Aneta Bradáčová 6 - 7 let   6. místo / 24
Jáchym Kuchař 6 - 7 let   5. místo /46
Jolana Husáková 8 - 9 let   14. místo / 28
Nikola Bradáčová 8 - 9 let   1. místo / 28
Josef Kuchař 8 - 9 let   14. místo / 36
Jakub Komárek 8 - 9 let   4. místo / 36
Kryštof Kovář 10 - 12 let   6. místo / 32
Ondřej Vintr 10 - 12 let   26. místo / 32
Tomáš Komárek 10 - 12 let   4. místo / 32
Richard Stloukal 13 - 14 let   1. místo / 11

 

2016 – KOLO PRO ŽIVOT – seriál závodů
Závodník Anna Pantůčková Tereza Pantůčková Nikola Bradáčová Aneta Bradáčová
Kategorie 6-7 let do 5 let 8-9 let 6-7 let
Závod / pořadí
Trans Brdy České spořitelny 4/41 9/26    
Hustopeče Tour Škoda auto 2/29 1/3 1/25 8/29
Mladá Boleslav Tour Škoda auto 8/44 10/21 7/40 17/44
Orlík Tour Kooperativy 5/34 6/20    
Ještěd Tour – Liberec     2/29 13/34
Bikemaraton Drásal Holešov 3/28 3/26 1/28 11/28
Vrchlabí – Špindl Tour 6/37      
Šumavský MTB maraton 4/21 5/23    
Mannitou Železné hory – Chrudim 3/26 1/12    
Praha – Karlštejn Tour 3/32 2/19    
Birell Plzeňská MTB 50 1/34 1/29 8/44 10/34
Znojmo – Burčák Tour 2/37 1/22 2/26 13/37
Oderská Mlýnice 2/19 4/15 7/25 5/19
Nové město na Moravě 7/33 3/37 1/46 14/33
Celkové pořadí seriálu 4/302   3/274 9/302

 

2.10.2016
 
Ořešínský vánek
 
Aneta Bradáčová do 6 let   2. místo
Tereza Pantůčková do 6 let   6. místo
Anna Pantůčková do 8 let   5. místo
Jolana Husáková do 8 let   6. místo
Nikola Bradáčová do 10 let   3. místo
Jakub Komárek do 10 let   4. místo
Tomáš Komárek do 12 let   2. místo
Tadeáš Zouhar do 12 let   5. místo
Richard Stloukal do 14 let   1. místo

 

25.9.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Boskovice
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   2. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   5. místo
Josef Kuchař 7-8 let   5. místo
Jakub Komárek 9-10 let   7. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   3. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   12. místo
Matěj Man 11-12 let   19. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let   27. místo
Richard Stloukal 13-14 let   3. místo
Marek Man Master II   5. místo

 

17.9.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Velenov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   6. místo
Josef Kuchař 7-8 let   6. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   3. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let   6. místo
Matěj Man 11-12 let   9. místo
Richard Stloukal 13-14 let   2. místo
Marek Man Master II   4. místo

 

27.8.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Bořitov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   6. místo
Anna Pantůčková 7-8 let   6. místo
Jakub Komárek 9-10 let   6. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   6. místo
Matěj Man 11-12 let   9. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let   10. místo
Richard Stloukal 13-14 let   1. místo
Marek Man Master II   4. místo

 

20.8.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Buková
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   3. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   5. místo
Jolana Husáková 7-8 let   8. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   3. místo
Matěj Man 11-12 let   13. místo
Marek Man Master II   2. místo

 

6.8.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Valchov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   3. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   6. místo
Anna Pantůčková 7-8 let   6. místo
Ondřej Vintr 9-10 let   10. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   3. místo
Matěj Man 11-12 let   11. místo
Anna - Maria Sochorová 15-18 let   4. místo
Marek Man Master II   2. místo

 

9.7.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Březová nad Svitavou
 
Jakub Komárek 9-10 let   7. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   2. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   4. místo
Matěj Man 11-12 let   7. místo
Tadeáš Zouhar 11-12 let   8. místo
Marek Man Master II   2. místo

 

5.7.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Benešov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Anna Pantůčková 7-8 let   7. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   1. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   3. místo
Matěj Man 11-12 let   10. místo
Marek Man Master II   3. místo

 

25.6.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Žďárná
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Ondřej Vintr 9-10 let   9. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   5. místo
Matěj Man 11-12 let   13. místo

 

18.6.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Spešov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   4. místo
Anna Pantůčková 7-8 let   8. místo
Ondřej Vintr 9-10 let   7. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   2. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   4. místo
Tomáš Komárek 11-12 let   4. místo
Matěj Man 11-12 let   8. místo
Anna - Maria Sochorová 15-18 let   4. místo
Marek Man Master II   4. místo

 

4.6.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Okrouhlá
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   5. místo
Ondřej Vintr 9-10 let   8. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   2. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   3. místo
Matěj Man 11-12 let   6. místo
Richard Stloukal 13-14 let   4. místo

 

28.5.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Protivanov
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   6. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   2. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   3. místo
Richard Stloukal 13-14 let   2. místo
Amnna -Marie Sochorová 15-18 let   2. místo

 

21.5.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Kořenec
 
Lucie Gottwaldová do 6 let   1. místo
Aneta Bradáčová do 6 let   5. místo
Anna Pantůčková 7-8 let   6. místo
Ondřej Vintr 9-10 let   5. místo
Nikola Bradáčová 9-10 let   1. místo
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo
Matěj Man 11-12 let   8. místo
Anna - Maria Sochorová 15-18 let   4. místo

 

8.5.2016
 
AUTHOR ŠELA MARATHON - Přerov
 
Anna Pantůčková holky 2009 2. místo/18  
Jolana Husáková holky 2008 14.místo/26
Nikola Bradáčová holky 2007 5. místo/17
Jakub Komárek kluci 2007 7. místo/33
Tomáš Komárek kluci 2004 7. místo/23
Tadeáš Zouhar kluci 2005 19. místo/32
Richard Stloukal kluci 2002-2003 7. místo/24
Anna a Jiří Pantůčkovi rodiny 2. místo/49
Tadeáš a Pavel Zouharovi rodiny 28. místo/49

 

23.4.2016
 
POHÁR DRAHANSKÉ VRCHOVINY - Valchovský Kameňák
Lucie Gottwaldová do 6 let   2. místo  
Aneta Bradáčová do 6 let   5. místo  
Jakub Komárek 9-10 let   4. místo  
Ondřej Vintr 9-10 let   7. místo  
Amálie Gottwaldová 9-10 let   2. místo  
Nikola Bradáčová 9-10 let   4. místo  
Tomáš Komárek 11-12 let   5. místo  
Kryštof Kovář 11-12 let   6. místo  
Tadeáš Zouhar 11-12 let   8. místo  
Kateřina Šebková 11-12 let   5. místo  
Richard Stloukal 13-14 let   2. místo  
Gabriela Kuncová 15-18 let   3. místo  
Anna -Marie Sochorová 15-18 let   4. místo  

 

24.4.2016
 
DRAHANSKÉ BIKOVÁNÍ - Boskovice Westernové městečko
Jakub Komárek                               9-10 let 1. místo    
Tomáš Komárek                              11-12 let 2. místo