Běh

 

1.5.2018
OBL - Boskovické běhy
               
Tadeáš Zouhar mladší žáci 800 m 8. místo
Nikola Bradáčová přípravky dívky III 800 m 2. místo
Aneta Bradáčová přípravky dívky III 200 m 23. místo
Lenka Bradáčová Zámecký běh - ženy 2500 m 5. místo

 

10.3.2018
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
               
Tomáš Komárek žáci starší 1500 m 4. místo
Tadeáš Zouhar žáci mlasší 1000 m 9. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 800 m 1. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 800 m 11. místo
Kryštof Friedl   přípravka starší 800 m 12. místo
Aneta Bradáčová   přípravka mladší 200 m 24. místo
Kateřina Friedlová přípravka mladší 200 m 31. místo

 

17.1.2018
BBP 8 - Modřický pohár
               
Tomáš Komárek žáci starší 1500 m 6. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 800 m 2. místo
Kryštof Friedl   přípravka starší 800 m 8. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 800 m 10. místo
Aneta Bradáčová   přípravka mladší 200 m 15. místo
Kateřina Friedlová přípravka mladší 200 m 32. místo

 

27.01.2018
BBP 7 – Rájecká desítka
 
Tomáš Komárek žáci starší 1500 m 6. místo
Tadeáš Zouhar žáci mladší 1000 m 5. místo
Ondřej Vintr žáci mladší 1000 m 17. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 800 m 2. místo
Kryštof Friedl přípravka starší 800 m 8. místo
Jakub Komárek přípravka starší 800 m 9. místo
Josef Kuchař přípravka starší 500 m 10. místo
Dominik Poláček přípravka starší 500 m 15. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 600 m 8. místo
Adrian Šváb přípravka mladší 600 m 7. místo
Jáchym Kuchař přípravka mladší 600 m 15. místo
Kateřina Friedlová přípravka nejmladší 200 m 2. místo
Pavlína Poláčková přípravka nejmladší 200 m 4. místo
Dita Vintrová přípravka nejmladší 200 m 5. místo
Karolína Poláčková přípravka nejmladší 200 m 10. místo

 

20.1.2018
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
               
Tomáš Komárek žáci starší 1800 m 3. místo
Tadeáš Zouhar žáci mladší 1050 m 10. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 750 m 1. místo
Kryštof Friedl   přípravka starší 750 m 8. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 750 m 9. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 200 m 8. místo

 

6.1.2018
BBP 5 - Kuřimký kros
               
Richard Stloukal dorostenci 4,8 km 13. místo
Tomáš Komárek žáci starší 1350 m 4. místo
Tadeáš Zouhar žáci mladší 950 m 9. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 550 m 1. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 550 m 8. místo
Kryštof Friedl přípravka starší 550 m 9. místo
Josef Kuchař   přípravka starší 550 m 10. místo
Adrian Šváb přípravka mladší 200 m 5. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 200 m 21. místo

 

 
OBL – CELKOVÉ POŘADÍ
 
Richard Stloukal starší žáci 3 závody 4. místo
Tomáš Komárek mladší žáci 7 závodů 3. místo
Tadeáš Zouhar mladší žáci 9 závodů 7. místo
Filip Kuchař mladší žáci 1 závodů 23. místo
Nikola Bradáčová přípravka 4 závody 10. místo
Jakub Komárek přípravka 7 závodů 3. místo
Ondřej Vintr přípravka 2 závody 11. místo

 

27.09.2017
OBL – Hraběnčino běhání
 
Tomáš Komárek mladší žáci 900 m 2. místo
Jakub Komárek přípravka 600 m 3. místo
Nikola Bradáčová přípravka 600 m 4. místo
Josef Kuchař přípravka mladší 300 m 2. místo
Jáchym Kuchař přípravka mladší 300 m 4. místo
Aneta Bradáčová přípravka nejmladší 100 m 6. místo

 

26.09.2017
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
 
Tomáš Komárek mladší žáci 1500 m 10. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 500 m 2. místo
Jakub Komárek přípravka starší 500 m 6. místo
Kryštof Friedl přípravka starší 500 m 12. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 300 m 8. místo

 

9.12.2017
BBP 3 - Vranovský žleb
 
Tadeáš Zouhar žáci mladší 1000 m 8. místo
Josef Kuchař   přípravka starší 800 m 5. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 800 m 11. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 800 m 1. místo
Adrian Šváb přípravka mladší 500 m 1. místo
Jáchym Kuchař přípravka mladší 500 m 9. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 500 m 12. místo

 

2.12.2017
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
 
Tadeáš Zouhar žáci mladší 900 m 8. místo
Josef Kuchař   přípravka starší 400 m 10. místo
Jakub Komárek   přípravka starší 400 m 11. místo
Dominik Poláček přípravka starší 400 m 12. místo
Kryštof Friedl přípravka starší 400 m 13. místo
Jáchym Kuchař mladší přípravka 200 m 4. místo
Richard Stloukal Dorostenci 4600 m 15. místo

 

17.11.2017
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
 
Tadeáš Zouhar žáci mladší 1000 m 10. místo
Nikola Bradáčová přípravka starší 600 m 3. místo
Josef Kuchař přípravka starší 600 m 9. místo
Jakub Komárek přípravka starší 600 m 17. místo
Kryštof Friedl přípravka starší 600 m 53. místo
Aneta Bradáčová přípravka mladší 300 m 27. místo

 

11.11.2017
OBL - Běh za jedovnickým kaprem
 
Richard Stloukal starší žáci 1470 m 2. místo
Tomáš Komárek mladší žáci 980 m 3. místo
Jakub Komárek přípravka 490 m 7. místo
Ondřej Vintr   přípravka 490 m 9. místo
Nikola Bradáčová přípravka 490 m 4. místo
Josef Kuchař mladší přípravka 260 m 2. místo
Jáchym Kuchař mladší přípravka 260 m 11. místo
Martin Kučera nejmladší přípravka 120 m 1. místo
Aneta Bradáčová nejmlaší přípravka 120 m 9. místo

 

16.9.2017
OBL-SLOUP-Běh Moravským krasem
 
Jakub Komárek přípravka starší 600 m 3. místo
Tomáš Komárek mladší žáci 800 m 5. místo
Tadeáš Zouhar mladší žáci 800 m 7. místo
Richard Stloukal starší žáci 1000 m 2. místo

 

21.4.2017
       OBL - Jarní pětka
 
Jakub Komárek      přípravka 3. místo
Tomáš Komárek      mladší žáci 3. místo
Tadeáš Zouhar      mladší žáci 5. místo

 

1.4.2017
                      BBP10 - Brněnská přehrada
 
Aneta Bradáčová      nejmladší přípravka 4. místo / 28
Nikola Bradáčová      starší přípravka 3. místo / 38
Jakub Komárek      starší přípravka 8. místo / 27
Tomáš Komárek      mladší žáci 4. místo / 18

 

25.3.2017
                   BBP9 - Běh okolo Myslivny
 
Aneta Bradáčová nejmladší přípravka 16. místo
Kryštof Friedl starší přípravka 13. místo
Nikola Bradáčová starší přípravka 3. místo
Tomáš Komárek mladší žáci 8. místo
Richard Stloukal starší žáci 3. místo

 

4.3.2017
                   BBP8 - Modřický pohár
 
Aneta Bradáčová nejmladší přípravka 20. místo
Jakub Komárek starší přípravka 7. místo
Nikola Bradáčová starší přípravka 2. místo
Tomáš Komárek mladší žáci 6. místo
Richard Stloukal starší žáci 3. místo

 

11.2.2017
       BBP7 - Rájecká desítka
 
Aneta Bradáčová        nejmladší přípravka 4. místo
Josef Kuchař        mladší přípravka 6. místo
Jáchym Kuchař        mladší přípravka 8. místo
Jakub Komárek        starší přípravka 11. místo
Ondřej Vintr        starší přípravka 9. místo
Nikola Bradáčová        starší přípravka 2. místo
Tomáš Komárek        mladší žáci 6. místo
Tadeáš Zouhar        mladší žáci 10. místo
Richard Stloukal        starší žáci 6. místo
Iva Bednářová        dorostenky 8. místo

 

 

21.1.2017
 BBP6 - Radostická nerezová desítka
 
Aneta Bradáčová                 nejmladší přípravka 2. místo
Nikola Bradáčová                 starší přípravka 2. místo
Tomáš Komárek                 mladší žáci 8. místo
Samuel Marek                 starší žáci 6. místo
Richard Stloukal                 starší žáci 4. místo

 

 

6.1.2017
       BBP5 - Kuřimský kros
 
Aneta Bradáčová      nejmladší přípravka 3. místo
Jakub Komárek      starší přípravka 6. místo
Nikola Bradáčová      starší přípravka 3. místo
Tomáš Komárek      mladší žáci 10. místo
Samuel Marek      starší žáci 6. místo
Richard Stloukal      starší žáci 8. místo

 

 

26.12.2016
       BBP4 - Štěpánský běh Syrovice
 
Aneta Bradáčová      nejmladší přípravka 3. místo
Jakub Komárek      starší přípravka 7. místo
Nikola Bradáčová      starší přípravka 3. místo
Tomáš Komárek      mladší žáci 9. místo
Richard Stloukal      starší žáci 10. místo
Iva Bednářová      dorostenky 7. místo

 

 

10.12.2016
   BBP3 - Vranovský žleb - Vranov
 
Aneta Bradáčová      nejmladší přípravka 8. místo
Jakub Komárek      starší přípravka 7. místo
Kryštof Friedl      starší přípravka 11. místo
Nikola Bradáčová      starší přípravka 3. místo
Richard Stloukal      starší žáci 5. místo
Iva Bednářová      dorostenky 4. místo

 

 

3.12.2016
 
BBP2 - Mikulášský běh Okrouhlá
 
Aneta Bradáčová        nejmladší přípravka 3. místo
Josef Kuchař        mladší přípravka - kluci 4. místo
Jakub Komárek        starší přípravka 8. místo
Kryštof Friedl        starší přípravka 13. místo
Matyáš Kocman        starší přípravka 14. místo
Nikola Bradáčová        starší přípravka 3. místo
Kryštof Kovář        mladší žáci 6. místo
Tomáš Komárek        mladší žáci 10. místo
Marek Samuel        starší žáci 4. místo
Richard Stloukal        starší žáci 7. místo
Iva Bednářová        dorostenky 7. místo

 

 

17.11.2016
BBP1 - Běh 17. listopadu - Jehnice
 
Nikola Bradáčová     starší přípravka 4. místo
Jakub Komárek     starší přípravka 14. místo
Kryštof Friedl     starší přípravka 19. místo
Iva Bednářová     dorostenky 3. místo

 

 

12.11.2016
 
Běh za jedovnickým kaprem
 
Jakub Komárek     mladší přípravka - kluci 3. místo
Nikola Bradáčová     mladší přípravka - dívky 1. místo
Kryštof Friedl     mladší přípravka - kluci 16. místo
Aneta Bradáčová     mladší přípravka - dívky 13. místo
Tomáš Komárek     mladší žáci 3. místo
Jakub Komárek     mladší žáci 7. místo
Nikola Bradáčová     mladší žákyně 2. místo
Marek Samuel     starší žáci 3. místo
Iva Bednářová     dorostenky 2. místo

 

 

16.10.2016
   Hořická rokle
 
Nikola Bradáčová         8 - 9 let       1. místo
Anna Pantůčková         6 - 7 let       10. místo
Aneta Bradáčová         do 7 let       21. místo
Tereza Pantůčková         do 7 let       23. místo

 

7.5.2016
 
Běh Černou horou
 
Lucie Kučerová                dorostenky 1. místo
Samuel Marek                  starší žáci 1. místo